Bohema Pictures

FILM PRODUKTOWY

Video stworzone z myślą o konkretnym produkcie bądź serii produktów. Charakteryzuje się przede wszystkim oryginalnym pokazaniem produktu pod względem wizualnym. Reklama produktowa może zostać zrealizowana w sposób prosty i sterylny np. na białym, czarnym lub kolorowym tle, lub z użyciem dodatkowej scenografii pobudzającej wyobraźnię widza. Wykonanie dobrego filmu produktowego to nie lada wyzwanie, ponieważ ograniczenia scenariuszowe są o wiele mniejsze niż w spocie reklamowym, w którym mogą brać udział również aktorzy. W tym przypadku uwaga skupiona jest przede wszystkim na produkcie. Video produktowe to rodzaj reklamy, który jest coraz częściej wybierany dzięki dużo niższym kosztom realizacyjnym – nie są potrzebni aktorzy, olbrzymie scenografie, sprzęt z najwyższej półki, a efekt może być równie dobry, jak wysokobudżetowa reklama telewizyjna. Jest to idealna opcja budżetowa dla tych, co chcą wyróżnić się na rynku w swoim stylu.

PROCES POWSTAWANIA FILMU PRODUKTOWEGO

Proces produkcji filmowej to często olbrzymie wyzwanie, któremu czoła musi stawić czasem bardzo wiele osób. Podczas przygotowań, nagrań materiałów oraz ich późniejszej obróbce bierze udział kilka lub nawet kilkadziesiąt osób. Oczywiście wszystko zależne jest od pomysłu na to, jak wyglądać będzie reklama produktowa, stopnia zaawansowania projektu oraz budżetu, jaki zostanie wyznaczony na produkcję filmu. W jaki sposób realizuje się filmy? – odpowiedź na te pytania znajdziesz w zakładce PRODUKCJA. Odpowiedzi na najczęściej zadawanie pytania znajdziesz w zakładce FAQ

FILM PRODUKTOWY JAKO SKUTECZNA ZACHĘTA DO ZAKUPU

Tworząc video produktowe dla swojej oferty, masz nie tylko możliwość pokazania najlepszych zalet oferowanych produktów, ale również zwiększasz szansę na ich realny zakup przez potencjalnych klientów. Profesjonalnie wykonane filmy produktowe przyciągają uwagę odbiorców i sprawiają, że dany produkt wygląda atrakcyjnie. Przede wszystkim, reklama produktowa to nieograniczone możliwości pokazania różnych cech Twojego asortymentu. Możesz pokazać swój produkt z różnych stron, w formie statycznej, w ruchu, na różnych podłożu i w różnej aranżacji. To dużo większe pole manewru niż to, jakie oferują zdjęcia, rysunki czy prezentacje. Filmy produktowe mogą w pełni odzwierciedlić cechy, jakie posiada dany towar, a co za tym idzie, również pokazać, dla jakiej grupy odbiorców są kierowane i przeznaczone.

Jako specjaliści, jesteśmy w stanie zaoferować Twojej firmie kompleksowe usługi. Nie tylko tworzymy filmy, nagrywając, montując i wprowadzając poprawki, ale również pomagamy w stworzeniu wizji na temat tego, jak pokazać dany produkt. Wiemy, jakie trendy panują obecnie na rynku video, ale także umiemy skutecznie uwydatnić cechy danego towaru przy pomocy tworzonego materiału. Powiedz nam o swoich potrzebach, a my znajdziemy sposób na stworzenie dedykowanego rozwiązania w postaci trafionego filmu produktowego.

error: PROSIMY O NIEKOPIOWANIE TREŚCI